Spotkanie KTW - rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego, 11.03.2010

Jak co roku, prawie w tym czasie, odbywa się nietypowe spotkanie członków i sympatyków KTW. Nietypowe dlatego, że odbywa się w gościnnie użyczonej sali Domu Turysty przy ulicy Krasińskiego 38.
Może jeszcze nie wszyscy wiedzą, że w tej sali znajduje się galeria fotograficzna KTW, gdzie co roku umieszczane są najlepsze prace nadsyłane na Konkurs "Góry znane i nieznane". W tym roku również koleżanki Basia i Halinka  umieściły tam zdjęcia z VII edycji Konkursu.. Wszyscy przybyli mogli te prace podziwiać.
Przybyli również laureaci Konkursu (nie wszyscy), otrzymali obiecane w regulaminie nagrody i dyplomy uznania przygotowane przez kolegę Staszka.
Poruszane były też bieżące sprawy klubowe, głównie dotyczące imprez, tych które były i tych które będą.

Aby obejrzeć prace konkursowe, kliknij ten napis