X Międzynarodowy Zimowy Zlot Turystów - 25-28.01.2018 -Beskidy Kusycke

Trasa przebiega spokojnie, jest pochmurno ale trochę widoków mamy. W pobliżu chaty Koliba na Rači uczestnicy Zlotu rozbili namioty. Kilka zdjęć z ciekawym uczestnikiem zlotu i ruszamy dalej. Wielka Racza wita nas mgłą i brakiem miejsc w schronisku. Po krótkiej dyskusji z spotkaną słowacką przewodniczką wracamy, a po drodze próbujemy spenetrować jaskinię. Zakończenie Zlotu odbywa się w dużym namiocie. Po części oficjalnej przy akompaniamencie zespołu rozpoczyna się zabawa. Jeszcze krótka rozmowa z Mundkiem, współorganizatorem Zlotu z ramienia PTTK i wracamy do Bielska. Międzynarodowy Zimowy Zlot Turystów organizowany jest przez Klub Słowackich Turystów przy współudziale Klubu Czeskich Turystów oraz PTTK, następny zlot organizowany jest przez Klub Czeskich Turystów.