Spotkanie klubowe, 18.11.2010

Listopadowe spotkanie klubowe było nietypowe. Zostali na nie zaproszeni fachowcy od spraw zachowania sprawności, zdrowia i życia w czasie uprawiania turystyki wysokogórskiej.
Doktor nauk medycznych, neurolog i jednocześnie ratownik GOPR w sposób przystępny przypominał, a w niektórych kwestiach na nowo przekazywał informacje o sposobach i zasadach udzielania pomocy podczas różnych zdarzeń zagrożenia zdrowia i życia w górach, ilustrując to różnymi materiałami na ekranie.
Następnie prezentację mieli przedstawiciele dystrybutora materiałów ochraniających, zabezpieczających i wspomagających przy różnego rodzaju urazach narządów ruchu. Przyrządy od najmniejszych  do całkiem sporych rozmiarów wzbudziły zainteresowanie obecnych na spotkaniu, bo może warto się zabezpieczyć albo przynajmniej wiedzieć gdyby co .. Odpukać !!!
Ponieważ jeszcze nie wszystko zostało powiedzianej to jeszcze do takich tematów wrócimy.