Przed Świętami - 16.12.2017 roku.

Tradycyjnie, jak od wielu lat, członkowie i sympatycy Klubu Turystyki Wysokogórskiej zebrali się 16 grudnia w sali kominkowej Oddziału PTTK  na spotkaniu przed Świętami Bożego Narodzenia i Nowym Rokiem. Jest to okazja żeby w odświętnej atmosferze spotkać się, biesiadować, połamać sie opłatkiem i złożyć życzenia, powspominać miniony czas i śpiewać przy akompaniamencie Adama i Gienka. Koleżanki, Basia i dwie Jadzie przygotowały oprawę gastronomiczną a przybyli dostarczyli tyle różnych produktów, że można by nimi obdzielić sporą gromadę nienajedzonych. To spotkanie można nazwać międzynarodowym, bo był z nami kolega Tibor z KST. Rozmowy o planach na czas najbliższy, wspomnienia z piętnastu lat działalności KTW, zajęły resztę wieczoru i w serdecznej atmosferze rozstaliśmy się przyjmując, że spotkania, w różnych miejscach i w różnym czasie, będą kontynuowane.