Kolędowanie, rocznik 2017

W sobotę, czternastego stycznia, większa sala schroniska na Koziej pękała w szwach. Bo było kolejne kolędowanie z KTW. A towarzystwo było "różnorodne". Aktywni i wieloletni członkowie Klubu, wieloletni i aktywni sympatycy i całkiem nowe towarzystwo, ogólnie mówiąc ze Śląska. Chociaż podobno miejscowi to też Ślązacy? tylko trochę inni. W niczym to nie przeszkadzało we wspólnej zabawie. Gwiazdami spotkania oczywiście byli uznani artyści, Adam i Gienek, którzy dawali z siebie wszystko, a nawet więcej, akompaniując do chóralnych śpiewów, dając też popisy solowe. Jednym z nich to mało znana a piękna góralska kolęda, którą Adam pozwolił udostępnić. I były tańce na mocno okrojonej powierzchni. A jeszcze ci, którzy poświęcili się dla organizacji tego spotkania, Basia, Jadzia, Roman..... ogromne podziękowania. Dziękowaliśmy też pani Irenie, szefowej schroniska, za wielokrotne okazywanie życzliwości podczas naszych pobytów i imprez na Koziej Górze, otrzymując w zamian zapewnienia, że zawsze mile jesteśmy widziani. Kończąc pobyt wieczorową porą można było bez fałszywej skromności stwierdzić, że zabawa była przednia.