47 Wysokogórski  Zlot  Klubu Słowackich Turystów, 27 - 29.06.2017

Czterech najbardziej reprezentatywnych członków KTW wyjechało na 47 Wysokogórski  Zlot  Klubu Słowackich Turystów, żeby godnie prezentować nasz Klub na tym corocznym spotkaniu ludzi gór po południowej stronie Tatr.  Jak zawsze, zaproszenie na to spotkanie wystosował nasz wspaniały, słowacki wysokogórski kolega Janko. Ponieważ, z powodów zdrowotnych, sam nie mógł uczestniczyć w wyjściach, opiekę nad naszymi kolegami powierzył innemu naszemu dobremu koledze, Tiborowi. On to, razem ze swoją, zawsze uśmiechnięta partnerką, poprowadził naszych kolegów, jak przystało na wysokogórskich turystów, legalnie, nieznakowaną trasą na Jagnięcy szczyt od strony wschodniej. Atrakcyjna droga, odpowiednia pogoda i wspaniała atmosfera sprawiły, że pobyt należy uznać za bardzo udany. W imieniu uczestników dziękujemy słowackim kolegom i do zobaczenia znowu.